0723341758
 

חתונות בשרון

חתונה קטנה בשרון

חתונה קטנה בשרון

זה מתחיל באהבה של שני אנשים שרוצים להיות ביחד רוב הזמן.

לפרטים נוספים
חתונה בשרון בזול

חתונה בשרון בזול

אתם רוצים להינשא זה לזו ולחיות באושר ועושר ממש כמו באגדות. הדרך הקלאסית לעשות זא...

לפרטים נוספים
חתונה בטבע בשרון

חתונה בטבע בשרון

החיבור שלנו עם הטבע הוא דבר מופלא שכמותו לא ניתן לתאר.

לפרטים נוספים
חתונה על הים בשרון

חתונה על הים בשרון

הגעתם למסקנה שהזוגיות שלכם הולכת רק למקום אחד ואתם רוצים לחגוג את הרגע המשמח.

לפרטים נוספים

בחיים אנחנו מקבלים לא מעט החלטות חשובות. אחת מהן היא חתונה עם בחירת או בחיר ליבינו. חתונה היא תעשייה שלמה של בעלי מקצוע ובראש ובראשונה של בעלי אולמות שרוצים ליהנות מהכסף הגדול שהיום המרגש הזה מעניק. באזור השרון יש מספר מקומות בהם ניתן לערוך חתונה והם מציעים בדרך כלל את מתווה האירוע הקלאסי המוכר וידוע לכולם. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם ייזכר בעיני רבים כאירוע המקורי מבין שלל השגרתיים, בימה הממוקם בשרון יש בשורה משמחת עבורכם.

אל מול הים הרגוע
ימה הוא בר מסעדה המשמש כבית אירועים נדיר ביופיו. המקום הוא צעיר ומביא בשורה חדשה לכל מי שרוצה לחגוג את אירוע החתונה בדרך שונה ומיוחדת. המיקום במרחק של מטרים ספורים מרצועת החוף היפה מכניס כל אחד אל תוך אווירה קסומה ורגועה במיוחד. סידורי הישיבה במקום אינם סטנדרטיים, כך שהפעם לא תצטרכו בהכרח לשבת סביב שולחן עגול ומטריד. המקום בנוי כך שישנם מספר צורות ישיבה, הושבה קלאסית וסביב ספות הבנויות במגוון גדלים. בסך הכל המקום מיועד לעד 250 אנשים שיוכלו לחגוג אתכם.

בכל שעה ביממה
חתונה בשרון היא אירוע יוצא דופן שמאפשר לכם לחגוג את הרגע המשמח שלכם עם כל החברים הקרבים ובני המשפחה. את האירוע שלכם תוכלו לערוך בימה, בר מסעדה השוכן על חוף הים בשרון, שיכיל לערב אחד את כל מה שתרצו. ניתן לערוך את החתונה שלכם בכל זמן שתרצו ובכל תנאי מזג האוויר, כי בימה האירוע הוא שלכם ורק אתם תקבעו מה יהיה בו.

ליהנות מאוכל טוב
האוכל הוא חלק חשוב בכל חתונה. הוא עד כדי כך חשוב עד שלעיתים נדמה שהוא מכריע בין אירוע טוב לאירוע ברמה נמוכה. בימה האוכל מוגש באמצעות קייטרינג חיצוני. התפריט שלכם יכול להיות כשר וגם לא כשר, כשאתם האחראים הבלעדיים מה יוכנס לתוכו. בנוסף לאוכל תוכלו למצוא בימה בר משקאות שיפנק אתכם במגוון משקאות, תוך אפשרות להתאים שתיה לארוחה שתוגש לכם. החוויה בימה תכניס אתכם אל תוך הקסם שבחתונה על חוף הים הרגוע עם מוסיקה טובה ואיכותית באווירה מחשמלת.