0723341758
 

גן אירועים בשרון מחיר

גן אירועים בשרון מחיר

אזור השרון של ארצנו מפגיש אותנו עם שלל מהמקומות היפים ביותר שיש. אנו נוהגים לערוך אירוע בכל פעם שישנו רגע מיוחד המחייב את הציון שלו. ישנם מספר מקומות לחגוג בהם כשהראשון בהם הוא גן אירועים המצוי במספר נקודות בעיר. מדובר באירוע המתקיים תחת כיפת השמיים ומהווה כבר זמן רב את התחליף המושלם לאירוע המתקיים באולם. אם רצונכם להביא מקוריות וחדשנות שתרענן את האורחים שלכם ותבדיל את האירוע שלכם משלל האירועים, ימה בשרון הוא המקום המושלם עבורכם.

פתוחים לכל סגנון
ימה ממוקם בסמוך לחוף הים בשרון ומאפשר את עריכת האירוע המיוחד שלכם באווירה שונה מעוד אירוע בגן אירועים. את החגיגה הגדולה שלכם אתם עורכים על מנת להציג לעולם צאצא חדש או כדי להנציח את אהבתכם בפומבי. אירוע המתקיים בשרון מוצע עבורכם במחיר כולל גבוהה ביחס לאולם אירועים סטנדרטי ובעיר השינוי נובע מה מהייחוד ביחס לאולם אירועים. ימה מאפשר עריכת אירוע בהתאם לתקציב שלכם ועל פי רצונותיכם האישיים. הסגנון המוצע לכם הוא מה שרק אתם תבחרו ותגלו שניתן לערוך כמעט כל דבר שתחלמו עליו.

בעלי מקצוע מנוסים
בימה עובדים עם בעלי המקצוע המוכשרים ביותר שישמחו להעניק עבורכם את השירות המקצועי והיעיל ביותר. סביר כי אתם לא עורכים אירוע ברמה שבועית או חודשית ולכן יש צורך בהמלצה וייעוץ מפי מנוסים שכבר עברו מספר לא מבוטל של אירועים במהלך חייהם. אין אירוע שלא עושה כבוד למזון אותו המוזמנים זוכים לקבל. ימה מעמידה לרשותכם שירותי קייטרינג חיצוני מהמומחים בתחום. את האירוע שלכם תוכלו לערוך על פי תפריט מאחלים משובח שאתם תרכיבו ממגוון המנות המוצעות מתוך תפריט כשר או לא. בר המשקאות אשר נמצא במרכז החגיגה מאפשר התאמה מדויקת של סוגי המשקאות למזון שיוגש ובכך ליצור חוויה משלימה. המוסיקה שמתנגנת בימה מאפשרת את ההווי הבידורי שבחגיגה שלכם ובעל המקצוע ייבחר על ידיכם או בהמלצת צוות המקום.

אירוע בגן אירועים מוכן לארח אתכם כל עת שתרצו לחגוג את השמחות שלכם. בימה אתם תוכלו לארגן את אירוע החלומות שלכם מבלי לחרוג מהתקציב שהקצבתם לעצמכם.