0723341758
 

מועדון יומולדת בשרון

מועדון יומולדת בשרון

יומולדת הוא אירוע משמח המתרחש פעם אחת בשנה בתאריך בו הגחנו לראשונה לאוויר העולם. אירוע מצומצם או המוני זה כלל לא משנה את העובדה שאת התאריך הזה כולם חוגגים ומציינים את התאריך המיוחל בדרך הכי משמחת שיכולה להיות. מגוון מקומות בשרון יתאימו לחגיגות יום ההולדת שלכם ויאפשרו חוויה לכל מי שיהיה שותף לאירוע שלכם. מועדון יומולדת בשרון הוא אופציה טובה ואיכותית אשר הרבה מאמצים בכדי לחגוג אירוע יומולדת.

מסיבה על החוף
הגיע הזמן בו אתם תרגישו מלכים ליום אחד. אז נכון שזה קורה פעם בשנה אבל עם הגיל אתם מעצימים את החגיגה ורוצים להפוך אותה למיוחדת יותר ושונה מפעם שעברה. השרון מאפשר לכם לחגוג במגוון גדול של מקומות אשר יעצימו את האווירה המיוחדת. אחד מהמקומות המאפשר לחגוג אירוע מיוחד ושוודאי לא חגגתם בעבר הוא ימה הממוקם בסמוך לחוף הים. אירוע בימה משלב מוסיקה טובה, אוכל ושתייה בקרבה של מטרים ספורים מהים המרגיע.

להקפיץ את האווירה
אי אפשר לחגוג אירוע ללא מוזיקה איכותית שתקפיץ את האווירה ותגרום לחוגגים אתכם להרגיש בעננים. שילוב מוזיקה עם שתיה של משקאות אלכוהוליים וקלים מהבר יוצר את המתכון המושלם לאירוע שלכם. מועדון מאפשר לכם לחגוג בשילוב מוזיקה רצופה ובמקום סגור ולעיתים לא מספיק מאוורר. אירוע בימה אשר בחוף בשרון נמצא תחת כיפת השמיים ובסמוך לחוף הים, כך שבמרבית הזמן שואף את מקור האוורור שלו מכיוון הים. ניתן כאמור לחגוג בימה כל ימות השנה אך התקופה המומלצת לחגיגה היא בימי הקיץ החמימים.

אוכל ושתיה לבחירתכם
ימה מתפקד מקום לאירועים פרטיים בהם נסגר מקום לרשותכם ואתם מחליטים מה יוגש ומה יהיה בו. אפשרות נוספת היא השכרת חלק מהמקום והענקת אפשרות לכלל האנשים שרוצים לחגוג ליהנות משרותי המקום. בדרך כלל השכרת חלק מהמקום כרוכה בשמירת 2-3 שולחנות עבור חגיגת יום ההולדת שלכם החל משעה אותה תקבעו מראש. במקרה כזה אתם יכולים ליהנות מתפריט המסעדה והבר וכל חוגג יכול להזמין מה שהוא רוצה ועל פי הכמות שהוא מעוניין בה.