0723341758
 

גני אירועים קטנים בשרון

גני אירועים קטנים בשרון

תחשבו על מה שהייתם רוצים שיקרה. בפנטזיות שלכם אתם מדמיינים את עצמכם חוגגים את האירוע הגדול של חייכם במקום קסום ומיוחד. קרבה לים, בר עשיר שיגיש עבורכם את כל סוגי המשקאות שאתם הכי אוהבים וכאלה שעוד לא הספקתם לטעום, ארוחה מפנקת ועשירה במגוון תוספות שאתם בעצמכם תבחרו ומסיבה עם הסאונד הכי שווה שיש. עכשיו אפשר להפסיק לחלום ולהתחיל להביט למציאות בעיניים. ימה הממוקם באזור השרון הוא המקום שיגשים לכם את כל הפנטזיות ויעשיר אתכם בכל מה שתרצו.

הדור הבא של גני האירועים
גני אירועים היו עד לא מזמן מקום מקורי בו ניתן לערוך אירועים קטנים. כיום ניתן למצוא בין השאר את ימה כבית חדש לאירועים שלכם. בשרון ישנו מגוון לא קטן של גני אירועים קטנים שמציעים לחגוג בהם את הרגעים המרגשים שלכם בצורה הכי אינטימית שיש. יש לכם את ההזדמנות נדירה לערוך את האירוע שלכם בדרך מקורית במיוחד וליהנות מאווירה יוצאת דופן. בימה אשר ממוקם ממש על רצועת החוף היפה ביותר בשרון ישמחו להציע לכם לחגוג את האירוע של חייכם בשילוב כל מה שצריך על מנת להעצים את תחושת האושר והשמחה שקיימת אצלכם.

נותנים את הלב למענכם
בימה תזכו לקבלת פנים חמה של כל צוות המקום שימליץ, יסייע וילווה אתכם בכל שלב של האירוע שלכם. ממש בכניסתכם הראשונה למקום תחוו את הקסם הקיים בו ואת האווירה אותה הוא מקנה. רצוי להגיע כמובן בשעת אירוע ולהביט מקרוב כיצד כל העסק מתנהל. בר משקאות עשיר, ריהוט גן יוקרתי אשר מוצב במקום מתחייב להציע לאורחים מכל הבא ליד והביא אליכם כל סוג של משקה אותו יבקשו. אוכל שיוגש על ידי קייטרינג מקצועי ומיומן שיבנה תפריט כשר או לא כשר לפי בחירתכם. אתם אלו שתקבעו האם יוגש לאורחים מזון חלבי או בשרי ומה יוגש לכם ובנושא זה תוכלו להיוועץ עם המומחים מהקייטרינג החיצוני. מבחינה ווקאלית תוכלו לקבל במקום את כל הדרוש על מנת לערוך את המסיבה הכי שמחה שכולל עמדה לדי ג'יי ורמקולים המציעים סאונד ברמה גבוהה ואיכותית ביחס לסטנדרטים הקיימים בארץ ובעולם.