0723341758
 

גן / גני אירועים בשרון

גן / גני אירועים בשרון

כל אחד היה רוצה לחגוג את המאורע המשמח של חייו בדרך הכי מקורית שיש. גן אירועים יהפוך כל אירוע שלכם לחוויה יוצאת דופן. באזור השרון נמצאת הבשורה החדשה לה חיכיתם. הנכם מוזמנים להכיר את המקום שישנה לכם את כל מה שידעתם ממקום לעריכת אירועים. בסמוך לים נמצאת חוויה מחשמלת שתיחקק בזיכרונכם עוד שנים רבות.

כל החלומות במקום אחד
ימה הוא בית אירועים חדש הממוקם בסמוך לחוף הים בשרון. המקום מאפשר עריכת אירוע לכ250 אורחים שיהינו מאוכל טוב, מוסיקה איכותית ומקום מיוחד כפי שטרם נראה בארץ. בר עשיר וגדול יפנק בשלל סוגים של משקאות ויטפל אישית בכל אורח. אם אתם חולמים שהאירוע שלכם יהיה שונה משל כולם ימה הוא המקום עבורכם.

תפריט עשיר ומגוון
גני אירועים בשרון משמשים כבר שנים רבות כאופציה טובה עבור עריכת כל אירוע. כאשר מעוניינים לצאת מהשגרה של אולם סגור ולזכות במפגש ישיר עם הטבע, גן אירועים הוא פתרון מושלם להנצחת כל רגע משמח בחיים. ימה אשר נמצא בשרון מעניק לכם את אווירת אירוע החוץ הנחצה לכם, אך עושה זאת במקום הסמוך לים. כאשר אתם רוצים לערוך אירוע מיוחד ימה הוא הדרך המושלמת לחגוג אירוע שהוא גם בחוץ וגם עם פסיעה לכיוון הים.

שכולם ידברו עליכם
אתם בטח תמיד שואלים את עצמכם מהו המתכון לאירוע מנצח. אז חשוב לדעת שאין כאן נוסחה קבועה וכל אירוע יכול להיות כאחד כזה. אירוע על חוף השרון יבטיח להשאיר אצל האורחים שלכם טעם של עוד, ותחושה מנצחת שתעניק חיוך על השפתיים לכל אחד מהמוזמנים שלכם. האירוע בסמוך לחוף הים בימה יהפוך את החגיגה שלכם לקרנבל אמיתי של כל מה שאי פעם רציתם. כולם רוצים שידברו נפלאות על האירוע שלהם, ולכן הצלחתו של האירוע בימה תוביל בסופו של דבר לשיחת היום ביום שלמחרת.

מקום מיוחד לאירוע הוא שאיפתו של כל אחד. כאשר מתכננים אירוע הרעיון תמיד הוא להביא את המקוריות אל מול אירועי עבר של חברים ובני משפחה. גן אירועים הוא מפגש שלכם אל מול הטבע ובימה יש לכם את ההזדמנות להכיר צד אחר של הטבע והוא הקרבה אל הים.