0723341758
 

בר / בת מצווה בשרון

בר / בת מצווה בשרון

ציוד של גיל משמעותי נעשה פעם בחיים. בגיל 12 הילדות מגיעות לגיל בת מצווה שמסמן לא אחר מכניסה לעולם הבגרות. אצל ציבור הבנים מדובר בגיל 13 שמציין מעבר בין ילדות לבגרות ונטילת חלק מעול המצוות. הגעה לגילאים אלו מאפשרת לחגוג במגוון דרכים שהמפורסמת שבהן היא אירוע עם כל המשפחה והחברים הקרובים שלכם. בר או בת מצווה באזור השרון מפגיש אתכם עם המקומות האיכותיים ביותר שיש ומעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו בשביל אירוע מושלם.

על חוף הים
בשרון קיים חוף ים יפה במיוחד שמאפשר לחגוג בו את האירועים המרגשים שלכם. אירוע של בר או בת מצווה יכול להתקיים במתחם ימה הסמוך לחוף הים הרגוע. במקום המשמש כבר מסעדה יש את כל מה שאתם זקוקים לו לאירוע שלכם. זה מתחיל מבר מפנק המכיל כל משקה שרק חלמתם עליו, ממשיך באוכל המוגש לכם במגוון דרכים על ידי צוות קייטרינג חיצוני ועל פי בחירתכם ומסתיים במסיבת ריקודים מפוארת.

מתאים לכל זמן
אירוע של בר או בת מצווה בימה מאפשר לחגוג בכל זמן שרק תרצו ונותן לכם את כל האלמנטים בהתאם לשעה והיום בו תרצו לחגוג. מסיבה על חוף יכולה להתקיים למשל באחד מימי הקיץ החמים ולשלב גם זרימה לים לאחר מכן. מבחינת הושבה במקום גם כאן לא התפשרו וקיימים מגוון צורות ישיבה שיתאימו לרצונות של כל אורח. לא עוד צורה קלאסית של ישיבה סביב שולחן, מהיום כל אורח יהיה אחראי לקבוע היכן ירצה לשבת ועל מה כשלרשות האורחים יוצבו כסאות בר, ספות וכסאות.

לרקוד ולשמוח
האקוסטיקה בימה היא איכותית במיוחד ומאפשרת לכל שיר להישמע כאילו הזמר נמצא ממש על ידכם. על הניצוח יופקד דיג'יי שיושכר מטעמכם או באמצאות המגוון שקיים במקום. המטרה באירוע שלכם הוא לחגוג וכמה שיותר ובימה יאפשרו לכם לשמוח ולרקוד כאוות נפשכם. האירוע בימה מתאים ל250 אנשים שיוכלו ליהנות בו בצורה טובה ועד 300 לאירוע מסיבה בלבד. ניתן כמובן גם להזמין פחות אנשים ובכך לאפשר תחושב מרווחת יותר.