0723341758
 

אירוע ברית / בריתה מחירים

אירוע ברית / בריתה מחירים

תשעה חודשים התכוננתם אל האירוע המיוחל עם הרהורים רבים על שמות לתינוק, מידת ההשפעה של הלידה על הזוגיות, עליכם כהורים. יחד עם זאת, לא פעם קורה שעם גיחתו של התינוק אל אוויר העולם נדחקים הצידה כל התכנונים, עד כי המחשבה על אירוע ברית מילה או הבריתה מצטיירת כהפתעה מוחלטת. הורים פוטנציאלים, במידה ואתם עדיין מצויים בשלבי ההיריון, מומלץ לנצל את הזמן שעוד עומד לרשותכם על מנת שלא תמצאו את עצמכם מתפשרים על אירוע ברית / בריתה במחירים מופקעים, או לחלופין חוגגים בבית הכנסת עם מגש בורקסים ופיצוחים. אחד הגני האירועים המומלצים ביותר כיום הוא יאמה הממוקם על חוף ימה של הרצליה ונושק אל הגלים. ה-יאמה הוקם בשנת 2013 על ידי מומחים מובילים בתחום הבילוי, הפנאי, והפקות האירועים במטרה להביא בשורה חדשה אל הענף, ובמחירים שווים לכל נפש.

אז כמה באמת עולה אירוע ברית או בריתה?

בהיבט הכספי נחשב אירוע הברית או הבריתה לאירוע משתלם. מחירה של המנה מגלם בתוכה את מרבית ההוצאות, כאשר אם נשווה את הברית\בריתה לאירועים אחרים כגון חתונה, בר מצווה או אירוע עסקי, נגיע להבנה כי הברית הינו מהאירועים שפחות גורמים לנו לפשוט את העור. באירוע ברית בסיסי, טווח המחירים של מנה סטנדרטית ללא כל תוספות ייחודיות עשוי להיות משתלם מאד. המחיר מושפע ממספר גורמים כגון מקום לאירוע, תפריט האירוע, המועד, העיצוב ואטרקציות נוספות לרבות צלם, מוסיקה וכדומה. בחירת מיקום לאירוע של ברית או בריתה משפיעה לא מעט על מחיר המנה, כשעלותה הגבוה של המנה הינה, לרוב, נגזרת של אולמות יוקרתיים, מושקעים במיוחד ובמיקום מרכזי.

יאמה- אירוע יוקרתי במחירים עממיים

תפריט האירוע מהווה פרמטר נוסף המשפיע על עלות הברית או הבריתה, כאשר הכלל ההגיוני הוא שמנות יוקרתיות המשולבות חומרי גלם איכותיים, מחירן של המנות יהיה בהתאם. כמו כן, במקומות לא מעטים נוהגים לגבות תעריפים גבוהים יותר לאירועי ברית\בריתה הנחגגים בערב או בימי שישי בצהרי היום. על פי רוב, אירועים באמצע השבוע בשעות הצהריים יהיו לרוב זולים יותר. ב-יאמה מתמחים בהפקתם ובהוצאתם אל הפועל של מגוון אירועים כגון מסיבות חתונה וחינה, מסיבות בר\בת מצווה, מסיבות ברית או בריתה וכן ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות הפתעה, ערבי גיבוש מחלקה, מסיבות קוקטייל וכדומה. הקו המנחה את יאמה הוא שניתן לערוך אירוע נוצץ, סולידי ויוקרתי במסגרת של תקציב השווה לכל נפש ומבלי לפשוט את הרגל. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהמקום הייחודי והקסום.