0723341758
 

אירוע ברית / בריתה בשרון

אירוע ברית / בריתה בשרון

עם הריבוי שקיים כיום במקומות לחגיגת אירועים, קשה להניח את האצבע על המיקום האופטימאלי לחגיגת אירוע של הברית\בריתה בשרון. הצעד הראשון והמהותי בתכנון והפקת כל אירוע, והפקת אירוע של ברית\בריתה בפרט, הוא בחירת המקום המושלם, מקום אשר יותיר את האורחים המוזמנים פעורי פה וייחרת בזיכרונם למשך שנים רבות נוספות. ה-יאמה הינו מקום יוקרתי, אקסקלוסיבי וחדשני אשר הוקם בשנת 2013 באמצעות אושיות מתחום ההפקות לאירועים, המסעדנות וחיי הלילה במטרה להביא בשורה חדשה בכל הנוגע לחגיגות אירועים ובילוי בסטייל חדש. יאמה העלתה והקפיצה את כל נושא הפקות האירועים שלב אחד קדימה על מנת להעניק לכם, המארחים והאורחים, את החוויה האולטימטיבית הבלתי נשכחת.

טיפים להפיכת כל חגיגת ברית\בריתה לאירוע בלתי נשכח

הטיפ הראשון והחשוב ביותר להפיכת מסיבת הברית\בריתה לאירוע בלתי נשכח הוא בחירת המיקום. אחד השיקולים לבחירת המיקום הוא ההנגשה אל האירוע, אך הוא מורכב גם מאופיו של המקום. ה-יאמה נמצא על החוף הקסום של העיר הרצליה ונושק אל הים, כשאדוות הגלים משרה על האירוע נופך קסום ומרהיב במיוחד. טיפ נוסף הוא התאמתו של המקום לאופי האירוע הן בהיבט העיצובי והן בהיבט התכנוני של החלל והמרחב. ב-יאמה הושקעו כספים רבים בתכנון המקום, עיצובו וריהוטו על מנת ליצור נוחות ומרווח אופטימאליים לאורחים השוהים בו. ה-יאמה בעל יכולת אכלוס של כ-250 מוזמנים, כשהריהוט הינו סולידי, ומאפשר היצע רחב ומגוון של מקומות ישיבה, זאת בכדי לאפשר לאורחים את הנישה המועדפת והנוחה להם ביותר.

איכות ושירות בלתי מתפשרים

טיפים מכריעים נוספים להצלחת מסיבת הברית או הבריתה הם איכות השירות ותפריט האוכל. ב-יאמה אין פשרות בכל הנוגע לטיב השירות. צוות העובדים של יאמה הינו מקצועי ומיומן, ויעניק את השירות ברמה הגבוהה ביותר, כשהשירות מלווה בחיוך, אכפתיות ואדיבות והצוות יעשה כל שביכולתו על מנת להנעים את הזמן ולהסיר כל דאגה וטרדה מיותרת מבעלי האירוע. תפריט האוכל ב-יאמה הינו עשיר במאכלים טעימים ומשובחים, וניתן להרכיב ממנו מנות ראשונות, סלטים, מאכלים בשריים, מאכלים צמחוניים, מאכלי ים ומגוון נשנושים כשקיימת אפשרות להתאים עבור הלקוחות דרגות כשרות שונות. בר משקאות במקום כולל מבחר גדול במיוחד של משקאות אלכוהוליים איכותיים, וב-יאמה יסייעו לכם להתאים את השתייה שתלווה כל מנה ומאכל בצורה האופטימאלית. אנחנו נשמח להיפגש עמכם ולסייע לכם לתכנן את האירוע. לבירור שעות הפעילות ושאלות בכל תחום אנא צרו קשר ואנו נשמח לסייע לכם.