0723341758
 

אירוע בריתה בשרון

אירוע בריתה בשרון

ישנם אירועים שעוד בטרם החל מסע התכנון והארגון שלהם, קיימים כבר קווים ברורים הנוגעים לאופיים כמו לדוגמה חתונה. לרוב נרקמות התכניות להפקת החתונה בקווים כלליים הרבה לפני שניגשים להפיקה בפועל החל מהבחירה בין גן אירועים לאולם חתונות דרך בחירת תפריט האוכל אשר יוגש והתכנית האומנותית וכלה בשמלה, האיפור, צילום התמונות וכדומה. יחד עם זאת, כשהדברים נוגעים לתכנון אירוע של בריתה מתעוררת הדילמה במרחב שבין השקעה מרבית בארגון ונוצץ ויוקרתי, תוך הסתייעות בשירות חברה המתמחה בהפקת אירועים, לבין חגיגה מצומצמת בקרב בני המשפחה הקרובה ביותר. מנהג שהשתרש הוא לחגוג את מסיבת בריתה בשעות היום, כשבמרבית המקרים נערכת הבריתה בשעות הצהרים או בין הערביים, שעות שבהן מרבית האנשים נמצאים בעבודה, ועל כן קיימת הנטייה לערוך את מסיבת הבריתה בנוכחות מצומצמת של קרובים במקום סולידי כמו מסעדה או גן אירועים.

יאמה- גן האירועים הקלאסי ביותר לאירוע בריתה בשרון

אחד המקומות הקלאסיים והנחשקים ביותר לאירוע בריתה באזור השרון הוא יאמה המשמש כגן אירועים יוקרתי, חדש וחדשני בכל הקשור להפקת אירועים מסוגים שונים. בשנים האחרונות צצות חברות רבות להפקת אירועים, כשהתחום רווי בחברות המתיימרות להפיק את האירוע אשר ייצרב בתודעתכם למשך שנים רבות. הניסיון מלמד שדיי בפרט שולי קטן שלא נצפה מראש על מנת להפוך כל הצלחה לכישלון צורב. יאמה הוקם בשנת 2013 על מנת להביא בשורה חדשה לתחום הפקות האירועים, כשמייסדיה הם אושיות מתחום המסעדות, חיי הלילה והפקות האירועים. ה-יאמה נושקים אל חופה הקסום של הרצליה, במרחק נגיעה מן הגלים, כשהמיקום הייחודי ומראהו הקסום והציורי של הים מעניקים לאירוע נופך מרהיב ועוצר נשימה.

אירוע בריתה בסטייל

חדש ב-יאמה מעניקים חוויה אולטימטיבית בתחום הפקת אירועים בכלל ובתחום הפקת מסיבות ברית מילה או בריתה בפרט, כשבנוסף למיקום הייחודי הקפידו ביאמה על עיצוב וריהוט ייחודי המאפשר לאורחים המוזמנים לבחור את אופי מקום הישיבה והנישה המועדפת עליהם ביותר, החל מכיסאות בר מעוצבות באלגנטיות וכלה בספות רכות עם כריות מפנקות מסביבם. המקום תוכנן לאכלוס של כ-250 אנשים בו זמנית במטרה לאפשר מרווח ונוחות אופטימאלית לאורחים. השירות ב-יאמה הוא בלתי מתפשר וצוות העובדים המקצועי והמיומן מעניק שירות באיכות הגבוהה ביותר במטרה להנעים את זמנם של האורחים, תוך הסרת כל החששות והדאגות מליבם של בעלי האירוע. תפריט האוכל מורכב ממאכלים משובחים וטעימים, אשר הופכים את האירוע לחוויה קולינרית יוקרתית. בר משקאות מציע מבחר ענק של משקאות אלכוהוליים איכותיים תוך התאמת המשקאות אל תפריט המנות בצורה המיטבית. אז אם אתם מחפשים את המקום הקלאסי לאירוע בריתה בשרון, נשמח להיפגש עמכם ולתכנן יחדיו את האירוע.