0723341758
 

אירוע / אירועי בר מצווה בשרון

אירוע / אירועי בר מצווה בשרון

אתם מלווים את ילדיכם עוד משלב הבטן וכשהוא יוצא אתם על גג העולם. עם העליות המורדות שקשורות לגידולו אין ספק שזכיתם במתנת שמים נהדרת. אחד האירועים המשמחים הוא הגיעו של הילד שלכם לגיל מצוות שמעניק את כרטיס הכניסה לעולם הבוגר תוך קבלת עול מצוות אפשריות. המאורע המשמח בהחלט לא משאיר מקום של ספק באשר לחגיגה גדולה. ומסיבה גדולה עם כל המשפחה והחברים הפכה זה מכבר לעניין שבשגרה.

להפתיע את הסובבים אתכם
בר מצוה הוא אירוע ידוע ומוכר שנחגג במשך שנים באותה המתכונת. על מנת להלהיב את כל מי שתזמינו לחגוג אתכם הוקם לפני כשנה מתחם איכותי בשרון – ימה. ימה הוא הבשורה החדשה לאירוע בר מצוה שלכם ומכיל את כל החדשנות שיש. המקום נמצא במרחק פסיעה מחוף הים בשרון ומאפשר חגיגה גדולה עם כל המשפחה והחברים הקרובים ומתאים לחגיגה עד 250 איש. בניגוד לאירוע חתונה שבה אתם אחראים לקבוע מתי בשנה תרצו לחגוג, באירוע בר מצווה ישנו תאריך קבוע שבו הילד נולד והוא הזמן המתאים לחגיגה. בימה תוכלו לחגוג כל ימות השנה ובכל זמן ניתן לחוות את התחושה המיוחדת שיש למקום להציע.

על פי הבחירה שלכם
אירוע בר מצווה בימה נותן לכם את האפשרות להכתיב את הקצב לאירוע שלכם. אתם תבחרו מה יוגש לאורחים באמצעות שרותי קייטרינג חיצוני מהמתקדמים בשוק. מבחינת בר המשקות תוכלו לבחור להתאים את השתייה לתפריט שיוגש במהלך הערב. ימה גם נותנת לכם לבחור בין תפריט כשר ללא כשר ויבחר עבורכם את אנשי הצוות המקצועיים שימליצו לכם באיזה מנות לבחור. מבחינת סידורי ההושבה במקום לא תצרכו להסתבך יותר מדי, כי בימה ההושבה היא בצורות שונות שיאפשרו לכל אורח שלכם למצוא את המקום הנוח ביותר עבורו.

צוות מקצוענים בשבילכם
ימה מציבה שורה של סטנדרטים המאפשרים למקום להתקיים כמקום איכותי, ועם זאת ככזה המאפשר חגיגה אינטימית ומיוחדת. צוות המקום יעמיד לרשותכם את צוות הבר הקייטרינג וכן ילווה אתכם בשלבי התכנון ובמהלך האירוע עצמו בכל שאלה או בקשה. המוזיקה במקום נשמעת באמצעות ציוד חדיש שמותקן בו ומאפשר את החגיגה האמתית.