0723341758
 

אירועים קטנים בשרון

אירועים קטנים בשרון

קונספט האולמות הגדולים שמכילים כמות אורחים גדולה מאוד כבר רצה אצלנו כמו סרט נע והופכת כל אירוע לסטנדרטי ונדוש. מי שירצה לחגוג בכמות מצומצמת יותר יוכל לחפש מקום קטן בהיקף ושמציע אירוח מיוחד ואינטימי יותר. תוכלו לערוך את האירוע בשרון ולגלות שם מקומות יפים ביותר. ימה הוא בר מסעדה המצוי בסמוך לרצועת חוף מהיפים שבארצנו. חוויית האירוח בימה היא מיוחדת במינה ותוכלו ליהנות מאירוע אינטימי כפי שתמיד רציתם.

אולי על שפת הים
במהלך החיים יש לנו גם כמה סיבות לחגוג אירועים קטנים בשרון. את האירועים המרגשים ביותר אנחנו נרצה לחגוג עם המשפחה והחברים הקרובים. כאשר מדובר על אירוע אינטימי ומצומצם מעוניינים למצוא מקום שיאכלס כמות קטנה של אורחים מבלי שיראו שם כנבלעים בתוך החלל הגדול. ימה אשר ממוקם בשרון מזמין אתכם להתרגש מאירוע קטן צמוד לים הקסום. אירוע על חוף הים יכול להתרחש בחול ימות השנה ובכל שעה ביום. החוויה מתעצמת בימי הקיץ הלוהטים שיהוו את השלמות המקסימלית ביחד עם נוף משגע של אחד החופים היפים בישראל.

אוכל ברמה גבוהה
ימה מציעים לכם ולאורחים שלכם מגוון תפריטים מפי חברת קייטרינג חיצונית מהמובילות בשוק. האוכל המוצע יכול להיות כשר או לא כשר בהתאם לרצונות שלכם. אתם אלו שתבחרו את התפריט המתאים לכם ויש לכם אפשרות ליהנות ממגוון גדול של מנות בשריות וחלביות שיותאמו בהתאם לרצון האישי שלכם. כל אורח ייצא מרוצה מרמת האוכל הגבוהה שתוגש ואתם תהיו מרוצים מכך שכל אורח שלכם ידבר על האוכל שהוגש באירוע שלכם זמן רב אחרי שהערב ייגמר.

מיקום מנצח
כל אורח בימה יועל לבחור לעצמו את מקום ההושבה המתאים לו ביותר. כאשר מדובר באירוע קטן בדרך כלל מקום מצומצם מאפשר ישיבה סטנדרטית סביב שולחנות ואין אפשרות לשחק עם זה יותר מדי. בימה תוכלו לקבל את מקום הישיבה בדרך שתתאים לכם עם מגוון סגנונות מיוחדים לישיבה. הושבה סביב שולחנות בצורה הקלאסית או סביב ספות באופן משוחרר יותר. על המוזיקה תוכלו ליהנות ממה שהמקום מציע או להזמין די ג'יי חיצוני. האקוסטיקה בימה בשילוב נוף מרהיב יוביל לאירוע מנצח שאין שני לו.