0723341758
 

אירוע/אירועי בריתה בשרון

אירוע/אירועי בריתה בשרון

כל זמן הוא טוב למסיבה, בייחוד כאשר נולד לכם ילד או ילדה. אירוע בריתה לא תמיד חוגגים ולמעשה אין כל טקס דתי המשולב עמו. בריתה היא חגיגה המסמלת את הכניסה של עוד ילדה למשפחה. אירועי בריתה בשרון ניתן לקיים במספר מקומות קטנים כגדולים שהעדיפות כמובן על חגיגה מצומצמת יחסית. ממש על החוף בשרון נמצא הימה כבית לאירועים החדש שלכם. המקום מציע חדשנות בלתי מתפשרת שתעצים את אירוע הבריתה שלכם.

שפת הים בשבילכם
בריתה ברוב המקרים היא אירוע מצומצם יותר מחתונה ומכיל הרבה אוכל ופחות מוזיקה. המטרה העיקרית היא לערוך אירוע היכרות עם הילדה לכל החברים והמשפחה. במרחק פסיעה של שניות מחוף הים תוכלו ליהנות ממקום חדש בעל אווירה מיוחדת ומפנקת. בר עשיר יקבל את פניכם ויישאר אתכם לכל אורכו של האירוע. בבר תוכלו ליהנות מכל משקה עליו תחשבו ומשירות מנצח של צוות המקום, שימליץ לכם וינחה אתכם לבחור משקאות בהתאם לתפריט האוכל שיוגש באירוע.

תפריט שנבנה במיוחד
אירוע בריתה בימה נבנה במיוחד בשבילכם. אנשי המקצוע יעמדו לרשותכם עוד בסיורכם הראשון במקום, ימליצו וינחו אתכם לגבי כל פרט ויתנו לכם תחושה של שייכות רבה. הושבה היא חלק חשוב כשעורכים אירוע מכיוון שלא לכולם נוח לשבת בצורה מקובעת סביב שולחן. ימה מאפשרת לאורחים סידורי הושבה יוצאי דופן כשישנן מספר צורות של ספות שמונחות במקום. הצורות השונות מאפשרות לכל אורח למצוא את המקום שלו ולהרגיש בו נוח, ממש כמו בבית. אין אירוע בלי אוכל ואין דבר שיכול להשביע את רבעונם של האורחים ממזון מפנק. האוכל שיוגש בימה נבנה מתוך תפריט כשר או לא כשר ויורכב על פי הרצונות האישיים שלכם. רק אתם אלו שתקבעו מה האורחים שלכם יאכלו.

במהלך חיינו השגרה מאיימת להשתלט על כל עבר ואנו מוצאים עצמנו נשאבים לתוך מציאות שלא תמיד לה פיללנו. אירועים הם זמן לעשות הפסקה קצרה מכל עיסוקינו וליהנות לכמה רגעים מהדברים המשמחים ששווים כל חגיגה. אירוע בריתה בשרון מפגיש את הנולדת הטריה עם הסובבים ומאפשר לכולם לשמוח בדרך מצומצמת ופחות המונית.