0723341758
 

אירוע/אירועי בוטיק בשרון

אירוע/אירועי בוטיק בשרון

הגיע הזמן לחגוג את האירוע המשמח שצץ אצלכם. גם אם זה הפעם הראשונה בה אתם עורכים אירוע גדול וגם אם ערכתם בעבר חגיגות שונות במקומות טיפוסיים ועממיים הפעם אתם מחליטים שבמקום שתבחרו יהיה אירוע בוטיק. בשרון ניתן לערוך אירוע בוטיק שכזה, המשלב את כל מה שמוכר מכל אירוע באווירה שונה ומיוחדת במינה. חוף הים בשרון הוא מקום מצוין לחגוג אירוע בוטיק שכזה בשילוב הנוף הנשקף מהים והדברים שעושים שמח בכל אירוע.

להיות שונים מהשאר
אירועי בוטיק שואבים את שמם מתחום היינות ומסמלים אירועים בסדר גודל שונה ומיוחדים מאוד. בשרון ישנם שלל מקומות קטנים וגדולים המאפשרים לחגוג אירועי בוטיק במגוון סגנונות ובתקציבים גדולים וקטנים. ימה הוא בר מסעדה המשמש גם כבית לאירועים שממוקם בחוף השרון המרהיב ביופיו. את האירוע בימה אתם תזכרו לעוד הרבה שנים בזכות האווירה המיוחדת שהוא מציע לחוגגים. אוכל המוגש באמצעות צוות קייטרינג חיצוני המספק תפריט מגוון על פי בחירתם האישית של החוגגים. משקאות מוגשים לכם באמצעות בר מרכזי וניתן לשלב עם המנות שיוגשו את המשקאות המתאימים ביותר. מבחינת האווירה אתם תחושו את האנרגיות מחוף הים הרגוע חודרים לתוך המקום וניתן לשלב את הירידה לים ממש בסיום האירוע שלכם.

מסיבה אקזוטית
אירוע בוטיק המתקיים בימה מספק אנרגיות חדשות שיאפשרו להוציא אתכם ואת האורחים שלכם הכי מרוצים שיש. מוזיקה מתנגנת באמצעות ציוד הגברה איכותי המצוי במקום ותורם לאווירה המחשמלת והתוססת. התחושה הקיימת באירוע היא של אירוע חוף ממה שמוכר לנו מהחופים הגדולים והאיכותיים בעולם. תוכלו לעשות שימוש בבעלי המקצוע המצויים במקום ולהתייעץ עם צוות המקום בכל הקשור לאופציות חיצוניות. חשוב לציין שאירוע בוטיק בימה מאפשר את כל מה שצריך בשביל אירוע מושלם ואתם תוכלו לבחור את כל מה שתרצו ושאתם חושבים שיתאים לאירוע שלכם. ימה הוקם במטרה להוות בשורה חדשה בשוק האירועים הוותיק ועושה זאת נאמנה במשך תקופה. אם תרצו באירוע בוטיק חדשני ימה יספק לכם את הדרוש לכם וישאיר אצלכם חיוך על השפתיים תקופה ארוכה אחרי שהחגיגה הסתיימה.