0723341758
 

אולמי בריתות / אירועים בשרון

אולמי בריתות / אירועים בשרון

ברית הוא אירוע מרגש אשר מודיע על בן חדש שהגיע למשפחה. בנוסף לחגיגה הגדולה הברית הוא טקס דתי אשר מסמל את הברית עם הקדוש ברוך הוא. שחושבים לערוך אירוע ברית רצוי לדעת כי האירוע צריך להיות באווירה יותר מצומצמת מכיוון שרצוי ויכיל את המשפחה הקרובה ואת החברים הטובים ביותר. ישנם כאלו שירצו באירוע גדול יותר, אך בכל מקרה לא יעלה האירוע על יותר מכמות מוזמנים של חתונה קטנה וצנועה. בשרון תוכלו למצוא מגוון מקומות שיספקו פתרון איכותי לאירוע הברית שלכם. אחד מהמקומות המציעים חוויה חדשנית הוא הימה שמספק עבורכם חוויה יוצאת דופן של מוסיקה ואוכל ברמה גבוהה.

שכולם יצאו מרוצים
ימה הוא בר מסעדה המשמש כמקום החדש שיכיל את האירוע הבא שלכם. עם מיקום מנצח בסמוך לחוף הים ואווירה מהפנטת של שקט מהחוף בשילוב המוסיקה הבוקעת מהרמקולים האיכותיים יוצרת אירוע יוצא מן הכלל. מהיום תוכלו להכיר את הבית בחדש לאירוע שלכם. את המקום המהפכני אין צורך להציג והוא מכיל את כל הטוב שניתן לצפות.

אוכל ושתיה נפגשים במקום אחד
אתם רוצים שבאירוע שלכם תוצג חוויה מרגשת יוצאת דופן שתשאיר את האורחים שלכם פעורי פה. ימה הוא מקום מצוין שיוכל להוות את המקום שיוציא כל אורח שלכם מרוצה. בר משקאות עשיר ומפנק שקיים במקום יציע כל משקה שרק תבקשו וידאג להמליץ לכל אורח. בגזרת האוכל ישנה בשורה טובה שניתן לשלב את המשקאות כך שיתאימו עם האוכל שיוגש לכם. על התפריט אחראי קייטרינג חיצוני שידאג עבורכם למנות כשרות או לא כשרות לבחירתכם. המגוון המוצע על ידי הקייטרינג מאפשר לכם לבחור את המנות שיוגשו על פי ההעדפות האישיות שלכם ובהתאמה עם סוג האורחים שבאים לחגוג אתכם.

מסיבה על החוף
בימה זורמת תחושה שקשה לתאר במילים. היכונו למסיבה המתקיימת בסמוך לחוף הים המרהיב של אזור השרון. אירוע הברית שלכם יוכל להתקיים באווירה המיוחדת בכל ימות השנה ובכל שעה שרק תרצו. באירוע שלכם אתם תבחרו את המוזיקה שתושמע שתנוגן כרקע על ידי צוות המקום או על ידי דיג'יי מקצועי שתזמינו באופן פרטי. האירוע בימה ידאג לכם לכך שלא תשכחו את החגיגה הזו עוד הרבה מאוד זמן.