0723341758
 

אולם אירועים קטן בשרון

אולם אירועים קטן בשרון

אתם מוכנים לאתגר הבא של חייכם, הפקת האירוע המשמח אותו תרצו לחגוג עם מיטב החברים והמשפחה שלכם. אולם אירועים קטן מספיק על מנת להעניק אווירה אינטימית שתכיל את כל הקרובים איתם תרצו לחגוג. בשרון ישנם מספר אולמות אירועים קטנים שיענו לכם על הדרישות. אחד מהם ואולי המיוחד ביותר הוא ימה שמשמש כמקום לאירועים קטנים ונמצא בסמוך לרצועת חוף מרהיבה בשרון.

להכיר משהו אחר
אולם אירועים נחשב במשך שנים למקום בו ניתן לחגוג אירוע בדרך הטובה והבטוחה ביותר. לאחרונה התעצמו האירועים הקטנים והרצון במקוריות הולך וגובר. בשרון הוקם בר מסעדה ימה המשמש כאולם אירועים הפונה לים. המקום מציע לאורחיו את כל הדרוש לקיום אירוע מכל סוג ובכל שעות היממה.

כל אחד ומה שהוא אוהב
על התפריט המגוון מנצח קייטרינג חיצוני עשיר במיטב חומרי הגלם הטובים ביותר. תוכלו לבחור בתפריט כשר או לא כשר שישביע את רצונם של האורחים שלכם. באירוע הזה אין שום סיכוי שהאורחים שלכם יהיו מאוכזבים מהאוכל שיוגש. בר עשיר במשקאות על שלל סוגים אשר יתאימו גם לשילוב עם המנות בתפריט. מוזיקה מקבלת כאן תפקיד חשוב עם האפשרות ליהנות מסאונד משגע אשר יוצא מהרמקולים האיכותיים שיש במקום, באמצעותם כל די ג'יי ייהנה להעניק שרות עבורכם. ניתן לערוך את כל סוגי האירועים במקום וישנה אפשרות לקבלת שירותי מוזיקה באמצעות המקום.

הושבה יוצאת דופן
הייחוד בימה מתבטא גם בהושבה המיוחדת אותה הוא מציעה עבור אורחיו. בימה כל אורח מתיישב היכן שמתחשק לו במגוון צורות הושבה שיענה על דרישותיו של כל אחד. אם אתם רוצים ישיבה קלאסית סביב שולחן על ספות בצמוד לחוף הים בימה תזכו לקבל את מבוקשכם במגוון אפשרויות רחב. בימה יעשו את הכל על מנת שכל אורח ייצא בסופו של האירוע עם חיוך ענק וטעם של עוד ולכן השקיעו בכל פרט שיכול לסייע בכך. אירוע קן בימה מהווה אלטרנטיבה טובה לאולם אירועים המאפשר קיום אירוע קטן וירים עבורכם אירוע מקורי ללא כל פשרות.