0723341758
 

אולם / אולמות בר מצווה בשרון

אולם / אולמות בר מצווה בשרון

עם השנים הילדים מתבגרים וזה סימן שאנו ההורים עשינו דרך לא קצרה בגידול שלהם והפיכתם לאנשים מוכשרים וטובים. ילד מתבגר זה תמיד אירוע מרגש בייחוד להורים שמלווים אותו לכל אורך הדרך. בר מצוה הוא ציון דרך משמעותי בחייו של כל ילד ומסמן את היותו פוסע בין תקופת הילדות לעבר הבגרות. כמקובל במשך שנים רבות אירוע בר מצווה חוגגים במספר שלבים שבהם עלייה לתורה וחגיגה באולם אירועים עם כל המשפחה והחברים.. לאזור השרון יש מספר אולמות המסוגלים לארח אירוע בר מצווה ברמה גבוהה. ימה הוא אחד מהמקומות היפים ביותר שהוקם לפני זמן לא רב ומאפשר להכיר סטנדרט חדש בכל הקשור לאירועים על שלל סוגיהן.

לרצות את כולם
ימה קיים זמן קצר מאוד ביחד לשאר האולמות באזור השרון. המקום מיוחד בכך שמצוי תחת כיפת השמיים וצמוד לחוף הים המרהיב בשרון. האירוע יכול להתקיים בו בכל ימות השנה ובכל שעה שרק תחפצו. הקרבה לים מאפשרת את האווירה הרגועה והמיוחדת המשדרגת כל אירוע לרמה אחת מעל כולם. החזון של ימה מאפשר ריצוי מלא של כלל האורחים שלכם ומבטיח לכם להוציא כל אחד עם חיוך על הפנים. אתם מקבלים את הליווי המלא כבר בכניסתכם הראשונה למקום ועד שאחרון האורחים יעזוב את המקום. המקצועיות של אנשי הצוות תאפשר לכם לערוך כל סגנון אירוע בהתאם לבחירה האישית שלכם.

חוויה מרגשת במיוחד
אירוע בר מצווה בשרון מאפשר ליהנות מכל מה שחשוב שיהיה ומכל מה שבאמת זוכרים. מי שהיה שותף לשיחת היום שאחרי יודע בוודאי שמה שמעניין את האורחים הוא האוכל שמוגש והמוזיקה שמתנגנת במקום. על מלאכת המזון מופקד קייטרינג חיצוני מהמובילים שיש היום שיגיש מנות מתוך תפריט כשר או לא על פי הבחירה שלכם. גם כאן תוכלו לקבל המלצות, לטעום את המנות ולהתאים את התפריט שישמח אתכם ואת האורחים שלכם. בר המשקאות שמופעל במקום יאפשר להתאים את סוגי המשקאות לאוכל שיוגש ובכך יתרום לחוויה משלימה ממש כפי שמתקיימת במסעדות הטובות בעולם. בגזרה האמנותית ישנה בשורה כאשר ניתן לעשות שימוש בציוד ההגברה החדשני המצוי במקום להנאה מושלמת.