0723341758
 

אולם / אולמות אירועים בשרון

אולם / אולמות אירועים בשרון

במהלך חיינו אנו חווים שלל אירועים מרגשים שגורמים לנו את הרצון לחגוג אותם בצורה המונית. חגיגה באולם היא מנהג קבע לאירוח מספר רב של אנשים במקום אחד. ארצנו הקטנטונת שופעת במספר רב של אולמות אירועים שישמחו לציין כל דבר משמח שיש. בשרון ישנו חוף ים משגע שראוי שיילקח בחשבון בהקשר של אירוע. ימה הוא מקום חדש יחסית המציע לארח אתכם ואת האורחים שלכם לכל מטרה ויעניק עבורכם את כל מה שאתם צריכים בדרך לחוויה יוצאת דופן.

כל מה שאתם צריכים
ימה הוא בר המצוי על חוף ים מרהיב בשרון. במרחק של נגיעה מהים תוכלו לקיים את האירוע היפה ביותר בשילוב כל האלמנטים הנחוצים לכם. 250 אנשים יוכלו ליהנות מהנוף המרהיב ומלא החיים במקום ששם דגש על ההנאה שלכם. לאלו מכם שמחפשים אולם אירועים בשרון זהו הפתרון האיכותי יותר שמשלב חדשנות ומקוריות כפי שטרם הכרתם.

תפריט עשיר ומגוון
כל מה שהופך אירוע למושלם לא יהיה שווה ללא האוכל המוגש בו. בימה תזכו ליהנות מתפריט עשיר ומגוון שיורכב במיוחד עבורכם על פי ההעדפות האישיות שלכם. תוכלו לבחור בתפריט כשר ולא כשר שיוגש באמצעות חברת קייטרינג חיצונית. התפריט הינו איכותי ומתאים לכל ימות השנה ועבור כל שעות היממה.

כדי שיהיה לכם נוח
בימה ידאגו לנוחות שלכם ולכם סידור ההושבה הוא במגוון צורות. כל אורח שיגיע לחגוג בימה יזכה לבחור את מקום הישיבה הנוח ביותר עבורו מהמגוון המוצע. בימה חשבו על הכל ויצרו פינות ישיבה המשלבות ספות וכסאות רגילים סביב שולחנות. המטרה היא לענות על הדרישות הרבות שבאות מצד האורחים ולהוכיח שוב שמה שמוצע לכם הוא שונה מהכלל.

בר עשיר ומגוון
בימה תמצאו מגוון משקאות בבר עשיר. האורחים שלכם יוכלו להתאים לעצמם משקאות אלכוהוליים לפי הארוחה שתוגש להם ואתם תוכלו לקבל כל משקה אלכוהולי שתרצו. ניתן גם לבקש שצוות הבר יכין עבורכם ועבור האורחים ממגוון הקוקטיילים הקיים ובכך להשיא את המגוון המוצע. אז כשאתם מחפשים אולם לאירוע שלכם קחו בחשבון את ימה שבשרון כאופציה מקורית במיוחד.